כמדי שנה, משקיע ענף המלונאות משאבים במטרה להקנות ללקוחותיו את השהות הנוחה והנעימה ביותר. אודיומוטיב שמחים ללוות את ענף המלונאות ולהצעיד אותו אל עבר קדמה והתייעלות. 

בעוד שבעבר עיקר ההשקעה התרכזה בהון האנושי ובמתקני הספא והשירות הנלווים, כיום המושג "מלון חכם" השתרש היטב בתודעה ומהווה יעד חשוב להתייעלות וחסכון שאינם גורעים ואף תורמים באופן משמעותי לחוויית האירוח כולה.

 

מהו מלון חכם?

ההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות בתחום החשמל החכם מאפשרות לבתים ומשרדים להתייעל ולחסוך במשאבים רבים דרך מערכות חשמל חכם. מגמה זו לא פסחה על ענף המלונאות שמאמץ לחיקו כל פטנט טכנולוגי המאפשר שמירה על איכות האירוח תוך מזעור ההוצאות. שימוש בחשמל חכם איננו רק מביא את הקדמה לענף, ומדובר בלא פחות מאשר חיסכון אדיר המאפשר לא רק לצמצם הוצאות ולהגדיל רווחים, אלא גם ליצר חווית אירוח ומתן שרות יעיל יותר, מהיר יותר ומפוקח.

 

  צרו איתנו קשר

  מערכת מלון חכם

  מה מערכת זו מעניקה?

  מערכות החשמל של אודיומוטיב ניתנות להטמעה במסגרת שיפוץ המלון או באופן פרטני לייעול פריטים חשמליים שונים. מלון חכם הוא מלון המבוסס על מערכות חשמל קוויות ואוטומטיות הפועלות על התריסים, מערכות מיזוג האוויר, הטלוויזיות, מערכות הסאונד והתאורה, הזמנת שרות חדרים, נקיון שרותי כביסה ועוד.

   

  יתרונותיו של מלון חכם

  מערכות הבקרה המתקדמות מעניקות יתרון כפול כשמצד אחד האורחים יכולים לשלוט על מערכות החשמל מבלי להתאמץ ומכול מקום, וכשמן העבר השני, צוות העובדים יכול לערוך בקרה ממוחשבת ובכך לחסוך בזמן עבודה.

  שירותי מלון חכם אינם מסתפקים רק בשליטה בסיסית על מערכות חשמל שונות, שכן ישנם מלונות המאמצים טכנולוגיות חדישות נוספות המאפשרות להזמין שירות חדרים, לבצע Check Out ועוד. 

  בנוסף לכך מתאפשר להנהלת המלון לשלוט על אזורים שלא פעילים וליעל בצריכת אנרגיה.

  מלון חכם

  יכולות מובילות של מערכת מלון חכם

  1. כאשר מגיע לקוח לקבלה לביצוע CHECK IN כבר עם צריבת הכרטיס לחדר של הלקוח יקרו מספר פעולות כמו : ידלק האור בחדר, ידלק המזגן לקבלת חדר בטמפרטורה נעימה, יותז רייח נעים מרייחן חשמלי, מוזיקה שתתנגן בזמן כניסה לחדר לפי בחירת האורח, יופיע על מסך הטלויזיה ברכת ברוכים הבאים עם שם של הלקוח, במידה ויש הזמנה מיוחדת לאותו החדר ידע הצוות שהחדר הנ"ל מאוכלס ועוד המון אופציות שמשפיעות על חווית האירוח.

  2. יכולת בלחיצת כפתור אחת לכבות ולהדליק אזורים לפי לוח זמנים בשטח:

  • אפשרות כיבוי קומה שלמה כאשר אינה מאוכלסת.

  • וידוא שחדרים שלא פעילים אכן כבויים.

  • ביטול אפשרות להשתמש בחדר שאינו נמסר ללקוח על ידיי המערכת (לא יהיה חשמל בחדר) למניעת שימוש עובדים ללא רשות 

  • בכל מלון ישנם אולמות רבים כגון אולם כנסים, בית כנסת, גן ילדים, משחקיה, אולמות להרצאות וחדרי ישיבות שנשארים דלוקים 24/7 סתם ללא איכלוס.

  • שליטה על מחסנים אם נפתחו , מתי ומי נכנס.

  • שליטה על מקררים נעילה כשאין ארוחות ,מתי נפתחו , קבלת התראות במידה ונשארה דלת פתוחה מעל לזמן שיחליט הלקוח וכן התראה אזורית על ידי צפירה. 

  ועוד המון אופציות נוספות שקיימות בתוך המערכת!

  חשמל חכם בתי מלון

  רוצים להוביל את המלון שלכם לקדמת הטכנולוגיה? לפרטים נוספים אודות מלון חכם התקשרו: 077-7515160 או השאירו פניה ונציגי אודיו מוטיב בית חכם ישמחו לסייע.

   

   

   

   

  צרו קשר
  close slider

   צרו איתנו קשר