המילה חשמל חכם כבר מזמן הפכה להיות שגורה בבתים, משרדים ובתי מלון. לאור כל אלו, היה זה רק עניין של זמן עד שהתחום הטכנולוגי שמקדם סביבה ירוקה ונוחות מירבית, הגיע גם אל עולם הספנות והשייט.

אם חשבתם שהשייט על היאכטה היה קסום ומהנה עד כה, באודיו מוטיב נשמח לשדרג לכם את החוויה עם התקנת מערכות חכמות המקנות שליטה מלאה, נוחות מירבית וחסכון באנרגיה.

הטמעת מערכות חשמל חכם על יאכטה

בין אם אתם חושבים על שיפוץ יאכטה ובין אם אתם חושבים לשדרג מערכת חשמל מסוימת, צוות אודיומוטיב ילווה אתכם בכל הפרויקט תוך הבנת צרכיכם האישיים והתאמת אופי הפרויקט לתקציב העומד ברשותכם.

 

טכנולוגיות חשמל חכם בבתי מגורים ומשרדים לרוב מוטמעות על מערכות מיזוג, תריסים, תאורה וסאונד. ביאכטה, ניתן לראות טכנולוגיות המשלבות את צורכיהם של הן השוהים המבקשים ליהנות מנוחות מירבית והן הסקיפר שאמון על בטיחות הנוסעים. בין היתר, מערכות החשמל החכם של אודיומוטיב אמונות על מערכות שמע, תאורה, הצללה ושליטה על משאבות כלי השייט.

  צרו איתנו קשר

   

  יאכטות חכמות

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  העשירו את חווית השייט שלכם

  הטכנולוגיה והקדמה לא פסחו על תעשיית היאכטות שהולכת ומשגשגת בישראל לאורך השנים האחרונות. בין לקוחותינו ניתן למצוא בעלי יאכטות פרטיות ומועדוני שייט המבקשים לשדרג ולשפץ את צי היאכטות להשכרה. מערכות החשמל החכם ישפרו פלאים את נוחיות השוהים על היאכטה ויאפשרו במקביל חסכון משמעותי בצריכת החשמל.

  ביאכטות המערכת החכמה לא רק חוסכת באנרגיה ומייצרת חווית שימוש ונוחות אלא גם מאפשרת קבלת שליטה ושליחת מידע ללקוח כאשר אינו נמצא על היאכטה במצבים שונים, לדוגמא :

  • כאשר היאכטה עוגנת בנמל ואינה במצב חניה – גם כאשר עוגנים המון מערכות עדיין נשארות פעילות כגון משאבות בילג', תאורה מסוימת לפי כל תקנון של נמל זה או אחר / עגינה שלא ברציף מסודר אלא בחוף בקרבה ליבשה.

  • ישנם חיישנים במערכת החכמה לדוגמא חיישן וולטז" שתפקידו לשלוט על כמות החשמל בצברים ויכולת פיקוד לבצע הנעה לטובת טעינה.

  • חיישן הצפה שיכול לשלוח פיקוד להפעלת משאבות שונות לפי כמות המים בקרקעית היאכטה ובהתחשבות למצב המצברים ואף למתג צריכת חשמל לפי מצב קיים.

  • אפשרות בכל מצב נתון לקבל פידבק על מצב היאכטה מה דלוק, מה כבוי ושינויים מצבים שנוצרו בכל רגע 

  • יכולת לבצע פעולות שונות בהתאם למזג האוויר ועוד.

   

  חשבתם על שיפוץ יאכטה עם מערכות חכמות? רוצים מידע גם על בית חכם או משרד חכם? התקשרו אלינו לטלפון שמספרו: 077-7515160 או השאירו פניה באתר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  צרו קשר
  close slider

   צרו איתנו קשר