SMART G4 פשוט חכם

משפחת מוצרי סמארט הום דור 4 יחד עם פרוטוקול S-BUS המתקדם מציבים רף גבוה וסטנדרט חדש בתחום הבית החכם.

מוצרי החברה מספקים פתרונות כוללים מושלמים ובהצלחה רבה לכל פרוייקט , ממבנה קטן ועד מגה פרוייקט .

מוצרי Smart G4 מתקדמים מאוד טכנולוגית, חדשניים בעיצובם, ייחודיים בפשטות הפתרונות שהם מספקים, ידידותיים מאוד למשתמש, משנים תפיסה ומציבים ,בשונה משאר החברות, את הלקוח בחזית ומאפשרים לו יכולות תפעול ונוחות שימוש ברמה כזו שלא מוכרת עדיין בשאר החברות.

לוחות ההפעלה החכמים משתלבים בכל סגנון עיצוב , הבקרים החכמים מותאמים ללוחות חשמל סטנדרטיים וההתקנה וחיווט הלוחות יכולים להיעשות ע"י כל חשמלאי .

מערכתSmart G4 , עם הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים, מתממשקת בקלות ובעלויות נמוכות כמעט לכל מערכת צד שלישי (אין צורך שהמכשיר יהיה ייעודי לבית חכם) והופכת את השליטה בו לחכמה – אזעקה, מזגנים, אודיו, חימום רצפתי ועוד.

מערכת Smart G4 תוכננה כך, שהלקוח יוכל לשנות בכל עת את אופן ההדלקות, בניית תרחישים וכל זאת לא צורך במחשב.

ביצוע שינויים, ותוספות במהלך הבניה ואפילו לאחר המסירה והתקנת המערכת, יכולים להיעשות בקלות, בנוחות ובחסכון גדול בעלויות.

ביצוע תשתיות החשמל עבור מערכת Smart G4 הנו פשוט, מהיר ואינו מצריך ידע  והכשרה מורכבים, ציוד וחומרים מיוחדים, ויכול להיעשות ע"י כל חשמלאי.

מערכתSmart G4 תוכננה כך שתאפשר חסכון רב בעלויות יקרות של תשתיות החשמל עבור מערכת הבית החכם, שימוש בלוחות ביתיים סטנדרטיים לא יקרים ושאינם תופסים מקום רב. חיווט הבקרים בלוח החשמל מבוצע ע"י חשמלאי הפרויקט בקלות ובנוחות.

חשמל חכם

מה אפשר לעשות כדי לצמצם בעלויות ולהבטיח לעצמכם ולכיס שלכם שקט כלכלי יחסי? חשמל חכם יוכל לסייע בנושא. אודיו מוטיב, חברה מומחית למערכות אודיו, וידאו וחשמל תוכל להתקין בביתכם מערכות בית חכם ולחסוך בכסף. זאת כדי לא לחזור על האפיזודה המוכרת: סוף החודש הגיע ויחד איתו ערימה של חשבונות, אתם יושבים בסלון ופותחים בחשש מסויים את המעטפה מחברת החשמל. התאמצתם לשמור על חיסכון חשמל ואתם מקווים שסוף סוף הצלחתם להוריד את החשבון. ההבעה על פניכם משתנה במהירות מלחוצה למאוכזבת כשעיניכם מבחינות במספרים הגבוהים.

מערכות בית חכם – מה כלול?

המערכות יאפשרו לכם שליטה פרטנית בגבולות הבית או מחוץ לו. כך תוכלו לנהל את כל המערכות החשמליות בבית ולהנות מאיכות חיים גבוהה. אלו כמה מערכות שניתן לתכנתן.

  • דוד שמש חכם- כך תוכלו להבטיח לעצמכם מים חמים בשובכם הביתה, מבלי לנדנד לבן משפחה שידליק את הדוד כמה שעות קודם לכן.
  • מערכת אבטחה- הבית הוא המקום הבטוח שלכם, אליו אתם נהנים לחזור בסופו של כל יום. באמצעות מערכת אבטחה חכמה, תוכלו לוודא שהוא אכן יהיה בטוח וימנע את כניסתם של פורצים, שודדים שיסכנו את בעלי הבית. המערכת תאפשר לכם להיות ערים לכל פעולה המתרחשת באמצעות התראות על כך שהחיישנים הופעלו ומישהו נכנס בדלת. בנוסף, תוכלו לבחון את המצלמות ולראות בזמן אמת בדיוק מה מתרחש בכל רגע נתון.
  • תריסים חכמים- השעון המעורר המרגיז לא באמת עוזר לכם להתעורר? אור השמש בטוח יעזור. תוכלו לתכנת את התריסים כך שיוגפו ויאירו את החדר באור שמש חמים ונעים בזמן שאתם מתעוררים, או ייסגרו כדי לאפשר לכם להרדם בהצלחה.

חשמל חכם – איך זה חוסך?

חשמל חכם יאפשר לכם חיסכון כלכלי. כידוע לכולם, שימוש רב בחשמל מוביל לעלויות גבוהות. כך תוכלו להפסיק אם השארתם את האור דולק למשך שבועיים שלמים כשיצאתם לחופשה או שכחתם את הכיריים החשמליות דלוקות, אלא לשנות את המצב בלחיצה פשוטה. בנוסף, המערכת מאפשרת חיסכון בזמן. לא תצטרכו יותר לעבור בכל חדר בבית ולוודא ששום מכשיר חשמלי לא נשאר דולק.

ולבסוף, מערכת החשמל החכם היא ידידותית לסביבה ותסייע לכם באופן אישי להפחית בזיהום האוויר.

בואו לדעת עוד...

בית חכם

היתרון בבית חכם   כמה כיף לקבל בדיוק את המתנה שרציתם מבן הזוג או מההורים מבלי שביקשתם כלל? נדמה כי הם לראשכם, קראו לכם את המחשבות והרגישו אתכם. מה לגבי האפשרות המדהימה...

בית חכם מחיר

בית חכם מחיר משתלם אודיו מוטיב, חברה בעלת מוניטין וניסיון רב, תשדרג את הבית שלכם אל בית חכם מחיר באמצעות שירות מקצועי, איכותי ואדיב. הטכנולוגיה מתקדמת ומסייעת לנו להפוך לחכמים יותר...

בית חכם מחיר

בית חכם מחיר משתלם אודיו מוטיב, חברה בעלת מוניטין וניסיון רב, תשדרג את הבית שלכם אל בית חכם מחיר באמצעות שירות מקצועי, איכותי ואדיב. הטכנולוגיה מתקדמת ומסייעת לנו להפוך לחכמים יותר...

מערכת בית חכם

אם אתם מחפשים דרך שבה תוכלו להטמיע בביתכם מערכת בית חכם, חברת אודיו מוטיב מספקת את הפתרון המושלם עבורכם. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים חכמים כדוגמת תאורת לד...
צרו קשר
close slider

    צרו איתנו קשר