היתרון בבית חכם

 

כמה כיף לקבל בדיוק את המתנה שרציתם מבן הזוג או מההורים מבלי שביקשתם כלל? נדמה כי הם לראשכם, קראו לכם את המחשבות והרגישו אתכם. מה לגבי האפשרות המדהימה שהבית שלכם ירגיש אתכם ויגיב בהתאם? זהו הרעיון של בית חכם. בעידן המתקדם שבו כל מכשיר הופך לחכם ומשודרג יותר, כמו הסמארטפון, למה לעצור שם? אודיו מוטיב, חברה בעלת מומחיות ומיומנות גבוהה במערכות וידאו, אודיו וחשמל, תהפוך את הבית שלכם לבית חכם גם כן.

בית חכם – למה לבחור בו?

אלה כמה סיבות לבחור במערכת בית חכם כמערכת הראשית שלכם בבית:

  • מערכת השליטה – מערכת זו היא פשוטה, קלה ללמידה ונגישה למשתמשים באשר הם, גם למבוגרים יותר בחבורה שמתקשים לשלוט בטכנולוגיה. השליטה מתבצעת דרך לחיצה פשוטה במכשיר הנייד.
  • חיסכון בעלות – המערכת מתוכננת לסייע לכם לקצץ בהוצאות הכלכליות. למשל, אם יצאתם מהחדר ושכחתם לכבות את האור, תוכלו לתכנת את המערכת שתכבה את האור באופן אוטומטי.
  • ביטחון – תוכלו לצאת מהבית בראש שקט, שכן בכל רגע נתון אפשר לדעת את המתרחש בבית באמצעות המצלמות וחיישני התנועה. בנוסף, תוכלו לתכנן כיצד הבית יגיב לאירועים מסוכנים. למשל, במקרה של שריפה או דליפת גז, התריסים החשמליים יוגפו ויאפשרו לעשן ולגז לצאת.
  • שעון שבת – שבת ידועה לכולם כזמן למנוחה. הדתיים נחים גם מהפעלת מכשירי החשמל ומשתמשים בשעוני השבת. לשעונים אלו ישנם כמה חסרונות בולטים אשר מערכת בית חכם נועדה לפתור. מערכת השעונים אינה מתוחכמת מספיק כדי ליצור הגדרות מורכבות ושינויים בתזמוני החשמל, כמו תאורה ומיזוג.

מה כולל הבית המשוכלל

מערכת הבית החכם היא מערכת ניהול מתוחכמת המאפשרת לכם לשלוט על כל מערכות החשמל בבית, או מחוצה לו. בנוסף, זו מערכת ייחודית המאפשרת "רצף פעולות", כלומר לשלוט באמצעות פקודה אחת בפעולות רבות. תוכלו לשלוט בכל המכשירים החשמליים בבית, תאורה, מערכת המיזוג, מוזיקה, אזעקה, מצלמות, אבטחה, אינטרקום ומערכות נוספות. המערכת תתאים להרגלי המחייה והצריכה שלכם באופן ייחודי. המערכת כוללת טכנולוגיות מתקדמות במיוחד של חיישני תנועה, חיישני עצמת תאורה, בקרי מתח חכמים לצמצום צריכת החשמל ותכנון תרחישים קבועים, למשל שהמזגן ייכבה בלילה, באמצע השינה שלכם לאחר כ-4 שעות.

בואו לדעת עוד...

בית חכם

היתרון בבית חכם   כמה כיף לקבל בדיוק את המתנה שרציתם מבן הזוג או מההורים מבלי שביקשתם כלל? נדמה כי הם לראשכם, קראו לכם את המחשבות והרגישו אתכם. מה לגבי האפשרות המדהימה...

בית חכם מחיר

בית חכם מחיר משתלם אודיו מוטיב, חברה בעלת מוניטין וניסיון רב, תשדרג את הבית שלכם אל בית חכם מחיר באמצעות שירות מקצועי, איכותי ואדיב. הטכנולוגיה מתקדמת ומסייעת לנו להפוך לחכמים יותר...

בית חכם מחיר

בית חכם מחיר משתלם אודיו מוטיב, חברה בעלת מוניטין וניסיון רב, תשדרג את הבית שלכם אל בית חכם מחיר באמצעות שירות מקצועי, איכותי ואדיב. הטכנולוגיה מתקדמת ומסייעת לנו להפוך לחכמים יותר...

מערכת בית חכם

אם אתם מחפשים דרך שבה תוכלו להטמיע בביתכם מערכת בית חכם, חברת אודיו מוטיב מספקת את הפתרון המושלם עבורכם. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים חכמים כדוגמת תאורת לד...
צרו קשר
close slider

    צרו איתנו קשר